Çekmeköy Sınav Dershanesi 2008 yılından bu yana yanında!

Whatsapp 0538 339 24 94

Telefon Numaramız 0216 642 0 642

Üniversite Hazırlık YKS Kursu (TYT-AYT)

Ana Sayfa » eğitim » Üniversite Hazırlık YKS Kursu (TYT-AYT)

Sınav Kurs ailesi olarak yayınlarımızla ve kadrolarımızla kurulduğumuz günden bu yana ulaştığımız noktadan ve kaliteden ödün vermeksizin amaçlarımız doğrultusunda hep daha iyiye ulaşmayı amaç edindik. İnsan emeğine ve zamanına değer vererek ticari kaygılardan çok başarılı olmayı ve öğrencilerimizi başarıya ulaştırmayı temel ilke edinerek yenilikçi ve birliktelik ruhuyla öğrencilerimizle yola çıktık.

Çekmeköy bölgesinin ilk dershanelerinden şimdiki adıyla Çekmeköy Sınav Kurs Merkezi; kurulduğu yıldan itibaren büyük başarılara imza atmıştır. Birçok öğrencinin Türkiye derecesine girmesine vesile olan Eğitim sektörü alanında yetkin ve saygın bir eğitim kurumu olduğunu kanıtlamıştır.

Eğitim Kadromuz: Gönül bağı ile bağlı olan deneyimli öğretmenlerimiz; her zaman ve her koşulda öğrenci merkezli aynı zamanda dinamik ve interaktif bir yöntem kullanmaktadır. Etkili ve zaman yönetimini son derece iyi kullanarak, değişerek gelişen dünyaya göre evirilebilen ve yaşam boyu öğrenme metoduna göre eğitim veren bir öğretmen kadrosuna sahiptir.

 

KURS PROGRAMI:

Eğitimlerimiz TYT-AYT olarak aynı anda başlamaktadır. Mezun öğrencilerimize haftada 20 saat 12. Sınıf haftada 16 saat eğitim vermekteyiz.

Her hafta deneme sınavı yapılmaktadır.

Kişiye özel kitap ve Sıfır hata sistemi Çekmeköyde sadece kurumumuzda uygulanmaktadır.

14:00-16:40 saatleri arasında kurumumuzda soru çözüm saatleri yapılmaktadır

Öğrencimiz soru çözüm saatlerinde soru kısıtlaması olmadan öğretmenlerimizle birlikte sorularını çözebilmektedirler.

Uzman kadromuzla her zaman her şartta öğrencilerimizin yanında yer almaktayız.

Özel ve özenli bir plan dâhilinde zaman tasarrufu yaparak özenle hazırlanan bir plan ve program ile verimli bir şekilde derslerimiz işlenmektedir.

Çekmeköy Sınav Kursta öğrencilerimizin başarılı bir sınav süreci geçirebilmeleri için çalışmalarımız öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmektedir. Yapılan ders ve etüt çalışmalarımızla öğrencilerimizin konu eksiklikleri giderilmektedir ve konuların daha iyi anlaşılması sağlanmaktadır. Sınav Yayınlarımız yeni nesil sorulara uygun olarak düzenlenmiş olup öğrencilerimize çözdürülüp haftalık çalışma programlarıyla kontrolü sağlanmaktadır.

Sınav sonrasında da desteğimiz devam etmektedir. Elde edilen Yüzdeliklere uygun olarak tüm öğrencilerimize Rehberlik Birimi ve Çekmeköy Sınav Kurs İdaresi işbirliği ile tercih danışmanlığı desteği verilmektedir.

KURSUN FİZİKSEL ALANI

Öğrencilerimizi daha iyi yönlendirebilmek adına bilgi ve seviyesine göre sınıflar oluşturulmaktadır. Düzenli olarak sterilize edilmiş, oldukça temiz ve ferah sınıflarımızda MEB kazanımları doğrultusunda sistemli olarak üst düzey bir verimlilikle derslerimiz işlenmektedir. Kısacası;

Eğitim, büyük düşünenlerin işidir ve bu düşünürlerin hepsi bizim izimizden gelenlerdir.

MYEXAMY

Öğrenci bilgi, ödevlendirme, eğitim ve ölçme değerlendirme sistemi Sınav Eğitim Kurumlarının kurs, okul ve kolejleri için özel olarak hazırladığı bir eğitim yazılımıdır.

My Examy faydaları:

* Öğrencimizin akademik başarı takibi

* Deneme Sınavında yanlış ve boş bırakılan soruların online çözümü

* Geçmiş konularla ilgili videolu ders anlatımı

* Öğrencinin akademik gelişimi ve devamsızlık durumunun veli tarafından sistem üzerinden takip edilebilmesi

* Bilgisayar tablet ve cep telefonundan erişim

* Uygulama üzerinden gelişimi dikkate alan ödevlendirme sistemi

Buraya tıklayarak myexamy ye ulaşabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL KİTAP

Kişiye özel kitap sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kursumuz hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımıza whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için numaraya tıklayınız.    0538 339 24 94

Whatsapp mesajı göndermek için tıklayın!